FAQ 

1. Czy w pudełku z zamówieniem znajduje się rachunek za zakupy?

Nie, dowód zakupu wysyłamy na Twój adres e-mail także spokojnie zapakowaną paczkę możesz wysłać lub podarować komuś w prezencie :)

2. Dlaczego suplementy mogą mieć specyficzny zapach?

Do naszych produktów nie dodajemy żadnych aromatów, konserwantów ani wypełniaczy. Niektóre ekstrakty czy witaminy mają swój charakterystyczny zapach, który może być odczuwalny kiedy odkręcisz słoik – jest to ich naturalny aromat.

3. Czy suplementy Health Botanics są produkowane w Polsce?

Jak najbardziej, nasze suplementy są produkowane w Polsce. Ekstrakty, witaminy, minerały czy kapsułki pochodzą z różnych części świata.

4. Czy produkty Health Botanics są bezpieczne dla kobiet w ciąży lub karmiących?

Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy konsultację z lekarzem prowadzącym na temat włączenia suplementów do codziennej diety.

5. Czy można otworzyć kapsułkę i spożyć sam proszek?

Możesz otworzyć kapsułkę, składniki naszych preparatów nie powinny podrażnić śluzówki podczas połykania. Musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, że po otwarciu kapsułki część produktów może stracić swoje właściwości, część produktu może się także wysypać w trakcie otwierania zatem zachęcamy do połknięcia całego produktu – staraliśmy się zmieścić wszystko w możliwie jak najmniejsze kapsułki :) 

6. Z czego wykonane są kapsułki?

W większości naszych produktów, kapsułki są wegańskie – wykonane z hydroksypropylometylocelulozy, jedynie w produkcie Beauty queen zastosowaliśmy kapsułki żelatynowe – w środku kapsułki znajduje się kolagen rybi NatiCol przez nie mogły być one w pełni wegańskie.

7. NatiCol – dlaczego ten właśnie kolagen jest wyjątkowy?

Naticol® wyróżnia się wysoką zawartością białek kolagenowych (minimum 93%). Jego cząsteczki mają średnią masę cząsteczkową 4000 daltonów. Jest to mniejsza wartość niż granica przenikalności jelita, dzięki czemu kolagen Naticol® cechuje się bardzo wysoką przyswajalnością. Wyróżnia się wysoką biodostępnością i bioaktywnością. Właściwości tego kolagenu zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

Subskrypcja

  1. Na czym polega subskrypcja?

Subskrypcja to regularna wysyłka naszych suplementów do Ciebie. Decydujesz które produkty chcesz subskrybować i jak często mają być do Ciebie wysyłane (co miesiąc lub co półtora miesiąca), następnie podpinasz kartę płatniczą, a my zajmiemy się resztą. W międzyczasie możesz dowolnie zmieniać, zatrzymywać lub odwoływać udział w subskrybcji danego produktu.

2. Jak mogę zarządzać swoją subskrybcją?

Aby zarządzać swoją subskrypcją musisz posiadać w naszym sklepie konto założone na ten sam adres e-mail na który była zamawiana subskrypcja.

3. Czy podczas subskrypcji płacę za dostawę?

W subskrypcji dostawa do paczkomatu jest za darmo.